2min. doba čtení

Čeřovská odchází z Rohlíku, v Alze bude řídit komunikaci

Tiskovou mluvčí a PR manažerkou Alzy se v červnu stala Eliška Čeřovská.

Čeřovská odchází z Rohlíku, v Alze bude řídit komunikaci

Čeřovská stála na začátku zpravodajství CNN Prima News

Eliška Čeřovská bude kromě vztahů s médii zodpovědná také za rozvoj a řízení komunikace. A to nejen v České republice a na Slovensku, ale i na dalších zahraničních trzích, kde Alza působí. Nahradí Danielu Chovancovou, která ze společnosti odešla v prosinci loňského roku a od ledna má na starosti vztahy s médii v regionu střední a východní Evropy ve společnosti Kiwi.com.

Eliška Čeřovská začala svou profesní kariéru v televizní skupině Prima, kde působila více než deset let. Stála zde mimo jiné u zrodu projektu zpravodajství CNN Prima a zastávala pozici ředitelky výroby zpravodajství. Do Alzy přišla ze skupiny Rohlík, online supermarketu, kde strávila více než dva roky. Ve své nové pozici bude Eliška zodpovědná za komunikaci zákaznických témat, vybraných firemních témat a CSR.

“Eliška pochází z prostředí e-commerce a zákazník je pro ni na prvním místě, stejně jako pro nás. Výhodou pro nás je, že má zkušenosti s řízením komunikace na zahraničních trzích. Proto věříme, že s její pomocí posílíme naši komunikaci i mimo Českou republiku a jsme přesvědčeni, že Eliška bude dále budovat dobré jméno naší společnosti,” uvedl Petr Bena, místopředseda představenstva Alza.cz.

„Těším se, že díky Alze získám v e-commerce prostředí nové zkušenosti. Alza už dávno není jen lídrem v prodeji elektroniky, ale stojí také například za celou řadou privátních značek. Pojmout celé portfolio zboží včetně služeb, které Alza zákazníkům už nabízí nebo nabídne, je pro mě opravdovou výzvou, na kterou se těším. Věřím, že to bude pestrá komunikace, která zaujme nejen média, ale především zákazníky,“ řekla Eliška Čeřovská.

Credit: Mam.cz

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?
3min. doba čtení

Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?

V roce 2023 jsme byli svědky průlomu v generativních systémech založených na umělé inteligenci (AI), sahajícího od telefonických rozhovorů s virtuálními operátory až po automaticky personalizovaná doporučení produktů a virtuální nákupní asistenty. Algoritmy strojového učení jsou dnes všudypřítomné, ale jak se k adopci umělé inteligence ve světě módy staví čeští spotřebitelé? Jaké nové nástroje znají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+