2min. doba čtení

Britské tržiště Laced expanduje do Evropy

Internetové tržiště s luxusními teniskami Laced expanduje do Evropy a tento týden spustilo stránky v němčině a francouzštině. Společnost se sídlem ve Spojeném království plánuje v blízké budoucnosti zahájit provoz také v Itálii a Nizozemsku.

Britské tržiště Laced expanduje do Evropy
Zdroj: Depositphotos

Platforma pro prodej exkluzivních tenisek

Laced je online tržiště, které spojuje kupující a prodejce vzácných, exkluzivních tenisek a luxusního zboží. Tržiště vyniká několika výhodami: ověřuje pravost zboží a nabízí zpracování objednávek ve stejný den, doručení sedm dní v týdnu a výplatu v rámci prodeje ve stejný den. Tržiště založil Chris Gibbons v roce 2018.

V květnu letošního roku získala společnost investici ve výši 12 milionů dolarů v rámci financování série A. Celková investice do společnosti tak dosáhla 17 milionů dolarů. Již tehdy oznámila, že kapitálovou injekci použije na mezinárodní expanzi.

Týdenní podcast UPdate

Laced míří do Německa a Francie

Spuštěním nových specializovaných webových stránek v němčině a francouzštině byla zahájena expanze do dalších evropských zemí. Později budou spuštěny i nizozemské a italské verze. Společnost Laced uvedla, že počet jejích zaměstnanců se zvýší o 25 %.

“Půl desetiletí poté, co jsme zahájili prodej ve Velké Británii a stali se nejdůvěryhodnějším místem pro další prodej v zemi, jsme nesmírně hrdí na to, že nyní expandujeme do Evropy. Evropským kupujícím a prodejcům nabízíme stejně skvělé ověřovací procesy, portfolio produktů a zákaznický servis,” řekl Chris Gibbons, zakladatel a generální ředitel.

“Jádrem platformy a poslání společnosti Laced je naše přesvědčení, že každý, ať už je kdekoli, by měl mít možnost nakupovat luxusní zboží online a nechat si ho co nejsnadněji doručit až domů. Rozšíření do Evropy znamená, že můžeme dostat více originálního zboží do rukou více zákazníků, což bylo od začátku naším cílem,” uzavírá Gibbons.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Jak na export?
4min. doba čtení

Jak na export?

V dnešní složité době je růst stále obtížnější. Zejména na trzích, kde společnost působí již léta a kde je všechno nízko visící ovoce obhájeno jak ve vnitřní struktuře, tak v (online) marketingu. Řešením může být například export. Je důležité si uvědomit, že export nemůže být cílem, je to strategie k dosažení obchodních cílů, tedy nejčastěji […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+