2min. doba čtení

Black Red White ohlásil vlastní marketplace

Společnost Black Red White, výrobce a distributor nábytku, spouští v Polsku vlastní tržiště. V kombinaci s externími partnery bude největším dodavatelem produktů pro domácnost v zemi. 

Black Red White ohlásil vlastní marketplace

Společnost Black Red White očekává spolupráci s významnými značkami a distributory. Zároveň je otevřena spolupráci s menšími společnostmi, které jsou ve fázi vývoje své nabídky nebo působí v rámci určité kategorie výrobků. Otevření se externím partnerům pomůže řetězci ještě více rozšířit portfolio produktů.

Širší nabídka produktů

 „Spuštěním tržiště poskytneme našim zákazníkům nejširší nabídku nábytku a bytových doplňků na polském trhu a staneme se největším internetovým obchodem s více značkami v této kategorii. Díky spolupráci s externími partnery rychle zaplníme mezery v chybějícím sortimentu nebo v kategoriích, které jsou pro nás jako výrobce nové,“ říká Mariusz Nowak, ředitel pro e-commerce a omnichannel strategii.

Webové stránky brw.pl jsou jedním z největších polských internetových obchodů v kategorii Dům a zahrada, který dynamicky roste a měsíčně jej navštíví v průměru 3 miliony lidí. Za posledních několik let se návštěvnost stránek zvýšila o více než 70 % a míra konverze se více než ztrojnásobila.

BRW model spolupráce

Black Red White nabízí svým partnerům nejen možnost prodávat produkty prostřednictvím webové stránky brw.pl, ale také individuální přístup a péči v každé fázi integrace. Díky službě marketplace budou moci partneři využívat zkušeností a dosahu jednoho z největších e-shopů v Polsku, získávat nové zákazníky a propagovat své vlastní produkty.

Společnost Black Red White pracuje na realizaci projektu společně s cloudovou společností Mirakl. Tato francouzská softwarová společnost je poskytovatelem nejmodernější platformy pro vývoj a provozování tržišť, přičemž oficiální otevření je naplánováno na léto 2023.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK
3min. doba čtení

Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK

Loajalita zákazníků v on-line prostředí je každým rokem silnější a pro e-shopy důležitá. I tak mají nadále nové kvalitní internetové obchody slibnou šanci na trhu uspět. Jak totiž ukázal výzkum Asociace pro elektronickou komerci (APEK), čtyři z deseti internetových nakupujících jen v letošním prvním čtvrtletí vybrali pro svůj nákup z jejich pohledu dosud nevyzkoušený e-shop.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+