3min. doba čtení

Barion umožní Aukru poskytovat rychlejší a bezpečnější platby

Barion a Aukro navazují partnerství, jehož účelem nabídnout zákazníkům efektivnější možnosti plateb na online tržišti skrze platební bránu Barion Smart Gateway.

Barion umožní Aukru poskytovat rychlejší a bezpečnější platby
Zdroj: Depositphotos

Společnost Barion, která poskytuje specializované nástroje v oblasti online plateb, navazuje spolupráci s největším českým online tržištěm Aukro. Toto partnerství představuje další milník v poslání Barionu zajišťovat rychlé a bezpečné bezhotovostní platby a přinese zákazníkům Aukra širší možnosti plateb.

„Celá filozofie Barionu je postavena na inovaci a bezpečnosti v platebním prostředí. Spolupráce s Aukrem je pro nás dalším významným krokem k naplnění našeho poslání stát se lídrem v oblasti bezhotovostního placení. Aukro je v České republice ikonou online nákupů, takže považujeme za skvělou příležitost, že můžeme svými technologickými řešeními přispět k ještě lepší a bezpečnější platbě jejich zákazníků,“ říká Balázs Judik, marketingový ředitel společnosti Barion.

Technologické inovace

Jako společnost, která si zakládá na inovacích a spolehlivosti, Barion přináší do partnerství několik klíčových technologických výhod. Platební brána Barion Smart Gateway nabízí konverzní poměr přes 90 %, což je ve srovnání s konkurencí nadprůměrný výkon. Výjimečný transakční systém (TRA) kontroluje víc než 60 různých parametrů platby, včetně IP adresy, e-mailové adresy a typu karty, díky čemuž dokáže předcházet zneužití platebních karet při platbách na internetu.

Řešení Barion Pixel poskytne Aukru užitečnou analýzu chování zákazníků. Tím pádem umožňuje líp porozumět jejich potřebám a přizpůsobit své služby tak, aby jim co nejlépe vyhovovaly.

Týdenní podcast UPdate

Výhody pro Aukro a jejich návštěvníky

Díky tomuto partnerství nyní můžou zákazníci Aukra využívat platby přes Apple Pay a Google Pay. K dispozici je také digitální peněženka Barion Wallet, kterou v současné době používá víc než půl milionu uživatelů ve střední a východní Evropě. Barion Smart Gateway nabízí transparentní a nízké ceny Interchange++ (IC++) a smíšené poplatky. O bezpečnost dbá mimo jiné pomocí důkladné autentizace zákazníka protokolem 3-D Secure (3DS) a souborem mezinárodně uznávaných bezpečnostních standardů PCI DSS.

„V Aukru neustále hledáme cesty, jak uživatelům zpříjemnit zážitek z nakupování. Partnerství s Barionem nám umožní nabídnout zákazníkům ještě rychlejší, pohodlnější, a hlavně bezpečnější platební možnosti,“ komentuje Rostislav Moric, CFO ze společnosti Aukro.

Víc informací o platební bráně Barion Smart Gateway najdete zde.

O společnosti Barion

Společnost Barion Payment Inc. vznikla v roce 2015 v Maďarsku, kde si také vybudovala dominantní postavení v oblasti online plateb. Dnes spravuje data víc než 8 milionů platebních karet a jejích služeb využívá víc než 14 000 internetových obchodů v pěti evropských zemích, včetně České republiky. Barion Smart Gateway nabízí rychlou, bezpečnou platební bránu, která funguje při nejoblíbenějších typech plateb. Podporuje osm jazyků (maďarština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, slovenština, slovinština, čeština) a čtyři měny (eura, dolary, maďarské forinty a české koruny).

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?
3min. doba čtení

Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?

V roce 2023 jsme byli svědky průlomu v generativních systémech založených na umělé inteligenci (AI), sahajícího od telefonických rozhovorů s virtuálními operátory až po automaticky personalizovaná doporučení produktů a virtuální nákupní asistenty. Algoritmy strojového učení jsou dnes všudypřítomné, ale jak se k adopci umělé inteligence ve světě módy staví čeští spotřebitelé? Jaké nové nástroje znají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+