2min. doba čtení

Alexander Montchovsky nastupuje do Notino jako brand marketing director

Do Notino přichází nová tvář. Alexander Montchovsky se připojil k týmu Notino jako brand marketing director a přináší s sebou více než dvě desetiletí zkušeností v oblasti e-commerce a digitálního marketingu z Kanady, Švýcarska a střední Evropy.

Alexander Montchovsky nastupuje do Notino jako brand marketing director

Dvacet let zkušeností

Alexander Montchovsky zahájil svou kariéru v oblasti digitálního marketingu a elektronického obchodu před dvaceti lety a od té doby prošel řadou klíčových manažerských pozic. Mezi jeho významné zastávky patří Studio Moderna, Stilago (jako součást skupiny Klingel GmbH) a dokonce i obří Amazon. Jeho kariéra zahrnovala také cenné zkušenosti v kanadské finanční skupině TD Bank, kde pracoval v oddělení správy investic, a jako Brand Associate v luxusním pánském obchodě Harry Rosen, který prodává prestižní značky jako Dolce & Gabbana, Balmain, Prada a mnoho dalších.

Toto jmenování posiluje Notinovu pozici v oblasti brandingu a marketingu v době, kdy digitální marketing hraje klíčovou roli při zvyšování povědomí o značce a rozvoji online obchodování. Nový brand marketing director Alexander Montchovsky přináší do společnosti Notino nejen své bohaté zkušenosti, ale také nadšený přístup k inovacím a růstu značky.

Radek Ondrášík zůstává na pozici marketingového ředitele společnosti Notino a bude i nadále hrát důležitou roli ve strategickém rozvoji společnosti.

S touto posilou ve svém týmu se Notino připravuje na nové výzvy v oblasti e-commerce a digitálního marketingu a je odhodláno dále rozvíjet svou pozici jednoho z lídrů na trhu s kosmetikou a parfémy v Čechách i v Evropě.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+