4min. doba čtení

7 knih, které byste si měli v létě přečíst + tip redakce

Využijte osm týdnů letních „prázdnin“ a investujte do sebe a svého projektu. Tento seznam sestavil Sig Ueland z Practical Ecommerce pomocí služby Amazon. Z kategorie „Knihy“ vybral „Obchod a peníze“. Z ní vybral podkategorii „Procesy a infrastruktura“ a zvolil „Elektronický obchod“. Potom z této skupiny vybral tituly na základě nejlepších hodnocení zákazníky. Jako redakce přidáváme jeden vlastní tip.

7 knih, které byste si měli v létě přečíst + tip redakce

The Jolt Effect: How High Performers Overcome Customer Indecision by Matthew Dixon and Ted McKenna

The Jolt Effect

Jolt Effect je návod, jak překonat nerozhodnost zákazníků a uzavřít více prodejů. Na základě studie více než 2,5 milionu prodejních konverzí zkoumá strach zákazníka, který mu brání ve finálním kliknutí. Naučte se, jak překlenout propast mezi zájmem zákazníka a jeho nákupem. Tvrdá vazba 29,00 USD; Kindle 15,99 USD.

Exit Path: How to Win the Startup End Game by Touraj Parang

Exit Path

Cesta k odchodu poskytuje podnikatelům realizovatelné kroky k vypracování a realizaci efektivní strategie odchodu. Zjistěte, proč je nezbytné vypracovat strategii v dostatečném předstihu před uvažováním o odchodu bez ohledu na věk vaší společnosti. Zjistěte, jak vyjednávat se zaujemci o výsledku, který je v souladu s vašimi hodnotami a ambicemi. Pevná vazba 28,00 USD; brožovaná vazba 26,60 USD.

Using Behavioral Science in Marketing: Drive Customer Action and Loyalty by Prompting Instinctive Responses by Nancy Harhut

Using Behavioral Science in Marketing

Využívání behaviorálních věd v marketingu zkoumá efektivní využití behaviorálních věd v marketingu včetně e-mailů, přímé pošty, reklamních kampaní, marketingu v sociálních médiích a strategií konverze v prodejním trychtýři. Zjistěte, jak zvýšit angažovanost, aktivitu a loajalitu zákazníků prostřednictvím případových studií a příkladů ze společností Apple, Spotify a The Wall Street Journal. Získejte kontrolní seznamy ke stažení a interaktivní šablonu. Pevná vazba 126,00 USD; Paperback 41,99 USD; Kindle 41,99 USD.

The Digital Experience Company: Winning in the Digital Economy with Experience Insights by Alfonso de la Nuez

The Digital Experience Company

The Digital Experience Company je průvodce obchodním úspěchem v digitálním věku. Spotřebitelé se dnes rozhodují, zda budou s firmou obchodovat na základě digitálních zkušeností – od vyhledávání na internetu přes zobrazování online reklam, prohlížení webových stránek až po používání digitálních produktů a služeb. Naučte se, jak vytvořit digitální přítomnost, zaujmout potenciální zákazníky a uspokojit jejich přání a potřeby prostřednictvím výzkumu uživatelského zážitku. Pevná vazba 24,99 USD; Kindle 14,99 USD.

Don’t Fuck Up Your Baby: The Ultimate Guide to Raising Your Newborn Brand by Coen Luijten and Joris van Dooren

Don’t Fck Up Your Baby

Péče o značku se podobá rodičovství. Kniha Don’t Fuck Up Your Baby sleduje vývoj značky od stadia dítěte až po dospělost. Díky osmnáctistupňovému plánu (tj. 18 let od novorozence po dospělého) získáte podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste ze své značky vychovali zdravou, plně zformovanou osobnost, která vypráví příběh, na který jste hrdí. Papírová forma 23,00 USD.

The Unstoppable Sales Machine: How to Connect, Convert, and Close New Customers by Shawn Casemore

The Unstoppable Sales Machine

Kniha Nezastavitelný prodejní stroj je určena pro vedoucí pracovníky firem, kteří si potřebují osvojit moderní strategie prodeje. Využijte taktiky, které umožní předvídatelnost prodeje bez ohledu na velikost nebo odvětví vašeho podnikání, včetně hybridního prodejního trychtýře, modelu služeb pro posílení postavení zákazníka a dalších. Získejte plán připravený k realizaci s radami, pokyny, případovými studiemi a pracovními listy. Pevná vazba 125,00 USD; Kindle 26,95 USD.

Unfiltered: Proven Strategies to Start and Grow Your Business by Not Following the Rules by Rachel Pedersen

Unfiltered

Unfiltered se dělí o zkušenosti Rachel Pedersen, kdysi svobodné matky, která založila digitální marketingovou agenturu a online vzdělávací centrum pro manažery sociálních médií. Získejte praktické strategie včetně pokynů pro používání marketingu v sociálních médiích, základních postupů pro zdravý a prosperující podnikatelský život a dalších informací. Tvrdá vazba 24,99 USD; Kindle 12,99 USD.

Tip redakce:

55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop by Dognet

Tato kniha vám vysvětlí, co potřebujete vědět nejen při založení e-shopu, ale také při jeho vylepšování a rozšiřování. Je zkrátka pro každého, kdo se zabývá online prodejem. Ukáže nové možnosti nadnárodním e-shopům i mamince na mateřské, která právě začíná. Obsah knihy připravilo 51 autorů a 34 firem. Společně pro vás připravili komplexní pohled na problematiku e-shopů a všeho, co k tomu patří. V knize najde užitečné informace začínající online prodejce i ostřílený profesionál.  Pevná vazba 29.90 €; Verze PDF 24.90 €.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK
3min. doba čtení

Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK

Loajalita zákazníků v on-line prostředí je každým rokem silnější a pro e-shopy důležitá. I tak mají nadále nové kvalitní internetové obchody slibnou šanci na trhu uspět. Jak totiž ukázal výzkum Asociace pro elektronickou komerci (APEK), čtyři z deseti internetových nakupujících jen v letošním prvním čtvrtletí vybrali pro svůj nákup z jejich pohledu dosud nevyzkoušený e-shop.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+